بهترین مکمل های چربی سوز

اگر به دنبال بهترین مکمل های چربی سوز هستید باید عملکرد چربی سوزی را متوجه شوید و بدانید که روش درست آن استفاده از مکمل همراه با ورزش است. اگر به فکر این هستید که فقط یک مکمل بخورید و چربی سوزی در بدن شما انجام شود روش اشتباهی را در نظر گرفته اید. بلکه روش درست این است که از مکمل چربی سوز برای استفاده در کنار ورزش استفاده کنید تا مکمل باعث شود بهتر و بیشتر ورزش کنید و تاثیر بهتری بر روی بدن شما داشته باشد.

پروتئین :

به این نکته توجه داشته باشید که مهمترین ماده ای که به هنگام ورزش کردن به آن احتیاج دارید پروتئین می باشد. پروتئین باعث میشود تا عملکرد بدن شما در هنگام ورزش کردن بهتر شود و اگر ورزش منظم انجام می دهید حتما باید پروتئین بیشتری نسبت به یک فرد عادی به بدن شما برسد پس مصرف پروتئین را باید بیشتر کنید. پروتئین ها دارای انواع مختلفی می باشند که به چند نوع آن اشاره می کنیم.

پروتئین وی :

معروف ترین نوع مکمل ورزشکاران ، پروتئین وی می باشد که حاوی 20 درصد از پروتئین شیر است. این مکمل دارای تمامی اسیدآمینه های ضروری بدن می باشد که با مصرف آن خیالتان از این بابت راحت می شود. همچنین پروتئین وی سرعت جذب بالایی دارد و با مصرف مقدار مناسبی از آن حدود 30 دقیقه قبل از تمرین ورزشی ، تاثیر آن بر عملکرد بدن خود را مشاهده می کنید.

پروتئین کازئین :

این پروتئین نیز همانند پروتئین وی از شیر گاو گرفته میشود و به میزان زیادی از اسیدآمینه های ضروری را دارا می باشد. اما بر خلاف پروتئین وی دارای سرعت جذب پائینی می باشد و به همین دلیل اگر یک ساعت قبل از تمرین مصرف کنید عملکرد خوبی برای شما خواهد داشت.

از پروتئین ها که بگذریم ، مکمل های ورزشی دیگری نیز وجود دارند که به چربی سوزی بدن و بهبود عملکرد در هنگام تمرینات ورزشی به شما کمک می کنند که به چند مورد از آنها می پردازیم.

بتا آلنین :

این مکمل ورزشی برای چربی سوزی بهتر ، ریکاوری بدن بین ست های ورزشی و همچنین افزایش حجم عضلات استفاده میشود و به خوبی جواب می دهد. قطعا ورزشکاران با افزایش فشار تمرین و بیشتر کردن شدت و زمان تمرین ، تاثیر سریعتر و بهتری خواهند گرفت که بتا آلنین باعث میشود تا بتوانید انرژی بیشتری برای تمرینات خود داشته باشید و نتیجه بهتری بگیرید.

کراتین :

مکمل کراتین از جمله مکمل های ورزشی می باشد که باعث افزایش ظرفیت بدن برای تمرینات پرفشار می شود و کیفیت تمرینات شما را بهبود می بخشد که با مصرف میزان مناسبی از آن میتوانید تمرینات بهتری داشته باشید و در نتیجه چربی سوزی در بدن شما انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *