بهترین مارک ال آرژنین برای افزایش قد

بهترین مارک ال آرژنین برای افزایش قد

در این مقاله میخواهیم در مورد بهترین مارک ال آرژنین برای افزایش قد صحبت کنیم اما در ابتدا کمی در مورد افزایش قد بگوییم. بسیاری از افراد به دنبال روشی هستند تا افزایش قد داشته باشند و مخصوصا برای نوجوانان که در سن رشد می باشند افزایش قد برای افرادی که دارای ژنتیک خانوادگی با قد کوتاه هستند یکی از آرزوهای مهم آنها می باشد. اما باید قبل از هر چیزی به این نکته توجه داشت که چیزی حدود 80 درصد از قد یک انسان به عوامل ژنتیکی بر می گردد و با عوامل بیرونی محال است که آن را بتوانیم تغییر دهیم. اما اگر به دنبال آن 20 درصد باقی مانده هستید باید بدانید که عوامل مختلفی مثل میزان خواب کافی ، تغذیه ، ورزش کردن و استفاده از مکمل های ورزشی میتواند تاثیر گذار باشد.

از جمله مهم ترین مکمل هایی که امروزه برای افزایش قد میشود به آن اشاره کرد ال آرژنین می باشد که محققان و پزشکان از آن به عنوان مولکول معجزه یاد می کنند. در واقع پروتئین مهمترین قسمت برای تنظیم متابولیسم بدن و کمک کننده به هورمون رشد می باشد که واحدهای سازنده پروتئین همان آمینو اسیدها هستند. آمینو اسید به دو بخش ضروری و غیر ضروری تقسیم می شوند که در مقاله ای به طور کامل توضیح داده شده است. ال آرژنین از جمله مهمترین آمینو اسیدهای بدن می باشد که کار گشاد کردن رگ ها ، تولید و حمل نیتریک اسید و تحریک تولید هورمون رشد را بر عهده دارد که در افزایش قد بسیار موثر است.

توجه داشته باشید که مصرف مکمل های مختلف از جمله ال آرژنین باید زیر نظر پزشک متخصص و با مشورت ایشان انجام پذیرد تا به عوارض احتمالی دچار نشوید. این مقاله صرفا جهت مطالعه می باشد و از مصرف خودسرانه داروها بپرهیزید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *