بهترین مکمل های ال آرژنین

بهترین مکمل های ال آرژنین

قبل از اینکه در مورد بهترین مکمل های ال آرژنین صحبت کنیم باید کمی در مورد مکمل ال آرژنین بگوییم تا بدانیم این مکمل چیست و چه کارایی دارد ؟ آرژنین یک آمینو اسید مورد نیاز بدن انسان می باشد که برای ساخت پروتئین به این آمینو اسید نیاز است. آرژنین در غذاهای روزانه یافت میشود و مقداری از نیاز بدن هر فرد را تامین میکند. این روند فقط برای غذاهای مقوی و سالم نیست و حتی اگه غذاهای نامناسب برای بدن را نیز میل کنید باز هم میزانی از آرژنین را دریافت خواهید کرد.

مکمل ال آرژنین در واقع به افزایش جریان خون کمک میکند و این کار را با گشاد کردن رگ ها انجام می دهد تا خون به خوبی و راحت تر در رگ جریان پیدا کند. ورزشکاران از ال آرژنین قبل از تمرین استفاده می کنند تا با گشاد شدن رگ هایشان ، جریان خون افزایش پیدا کند و در نتیجه مواد مغذی سریع تر به عضلات برسند. البته قرص ال آرژنین فقط برای ورزشکاران نیست و بیمارانی که مشکلات جنسی دارند و بیماران قلبی نیز از این قرص استفاده می کنند.

بدون شک استفاده از این مکمل باعث افزایش حجم و رشد عضلات می شود. با مصرف این مکمل ، مغز به عضلات پیام می فرستد تا هورمون رشد بیشتری تولید کنند و میزان پروتئین دریافتی برای عضلات از طریق افزایش جریان خون نیز بیشتر میشود و در نتیجه ساخت عضلات سریعتر انجام می شود. کار دیگر این مکمل کاهش زمان ریکاوری عضلات بعد از تمرینات ورزشی می باشد که با کوتاه شدن این زمان ، ورزشکار می تواند حجم عضلات بیشتری دریافت کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *