کرم دور چشم برای رفع سیاهی

کرم دور چشم برای رفع سیاهی

کرم دور چشم برای رفع سیاهی استفاده می شود و معمولا افراد از سیاهی دور چشم خود شکایت دارند زیرا روی ظاهر افراد تاثیر می گذارد و باعث میشود تا سن بیشتر نشان داده شود و به دنبال راهی برای خلاص شدن از آن هستند. در ابتدا باید در مورد سیاهی دور چشم کمی اطلاعات کسب کنیم تا بدانیم علل ایجاد سیاهی دور چشم چیست تا بتوانیم راه حلی برای رفع آن پیدا کنیم. سیاهی دور چشم علل مختلفی دارد که به چند مورد از آنها می پردازیم :

1- بالا رفتن سن :

از جمله اصلی ترین و شایع ترین موردی که باعث بوجود آمدن سیاهی دور چشم می شود ، افزایش سن است که با مسن شدن و حرکت به سوی میانسالی شاهد آن هستیم که پوست دور چشم شروع به تیره شدن می کند و سیاهی آن پدیدار می شود. با بالا رفتن سن ، میزان کلاژن پوست کاهش پیدا می کند و پوست شادابی و نشاط جوانی را ندارد. کلاژن ماده ای است که باعث میشود در پوست حالت ارتجاعی ایجاد شود و پوست را شاداب نگه می دارد. این ماده با بالا رفتن سن در بدن کمتر تولید می شود و باید به فکر تقویت آن در بدن باشیم.

2- خستگی چشم :

کارهایی که باعث میشود به یک نقطه خیره بشوید و کمتر پلک بزنید ، باعث خسته شدن چشم هایتان می شود. وقتی این کار را تکرار کنید باعث میشود تا خستگی مفرط پدید بیاید و عروق قسمت چشم بزرگتر شوند. بزرگ شدن عروق دور چشم باعث میشود تا پوست دور چشم تیره تر به چشم بیاید و کار کردن زیاد با کامپیوتر ، موبایل و حتی کتاب خواندن باعث خستگی چشم می شود.

3- کمبود آب در بدن :

اگر میزان کافی آب دریافت نکنید، یکی از قسمت هایی که به خوبی آن را نشان می دهد ، پوست دور چشم است. این قسمت از پوست بسیار نازک بوده و خیلی حساس است. میزان کم آب در بدن باعث میشود تا پوست این قسمت کدر و شکننده شود و با ادامه دار بودن آن رنگ پوست نیز تیره می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *