نکات استفاده از کرم دور چشم

نکات استفاده از کرم دور چشم

نکات استفاده از کرم دور چشم چه چیزهایی هستند و به چه نکاتی باید در هنگام استفاده از این کرم ها توجه کرد ؟ کرم دور چشم با فرمولاسیون ویژه ای که دارد باعث میشود تا چین و چروک های دور چشم از بین برود و با آبرسانی قوی به این ناحیه از پوست صورت ، باعث میشود تا شادابی و طراوت پوست حفظ شود و جوانی را به فرد هدیه می دهد. اما برای استفاده از این کرم ها به نکاتی باید توجه نمود که در این مقاله میخواهیم به طور کامل به آنها بپردازیم.

ضرورت استفاده از کرم دور چشم :

سوالی که مطرح می شود این است که آیا استفاده از کرم دور چشم ضروری است ؟ در جواب این سوال باید توجه داشت که پوست دور چشم ده برابر نازک تر از پوست سایر نقاط صورت می باشد و این میزان از نازکی ، حساسیت بالای پوست دور چشم را نشان می دهد که زودتر خشک میشود و طراوت خود را از دست می دهد و در مقابل آلودگی های محیطی نیز حساسیت بیشتری دارد پس به مراقبت بیشتری نیاز دارد. عوامل دیگری نیز که بر روی پوست تاثیرگذار هستند و باعث چروک شدن و از دست رفتن شادابی پوست می شوند ، همانند بالا رفتن سن ، سیگار کشیدن ، آلودگی هوا و … بر روی پوست دور چشم تاثیر بیشتری دارند پس نیازمند رسیدگی بیشتری نیز می باشد.

نکات استفاده از کرم دور چشم :

– قبل از استفاده از کرم دور چشم ، حتما علت سیاه شدن دور چشم یا پف دور چشم یا چین و چروک دور چشم را مطلع شوید. برای این کار کافی است به یک متخصص پوست مراجعه کنید و برای خرید کرم دور چشم با پزشک متخصص مشورت نمائید تا نتیجه بهتری بگیرید.

– اگر در روز از کرم دور چشم استفاده می کنید ، دقت کنید که دارای SPF باشد تا خاصیت ضد آفتابی نیز داشته باشد. اگر کرم دور چشم شما دارای SPF نبود ، پیشنهاد میشود در کنار آن از کرم ضد آفتاب نیز استفاده کنید.

– کرم هایی که سازندگان آنها ادعا میکنند که سریع نتیجه خواهید گرفت و چین و چروک های دور چشم شما به سرعت برطرف می شود ، قابل اعتماد نیستند. استفاده از کرم دور چشم تاثیر طولانی مدت دارد و برطرف شدن سیاهی دور چشم نیز به مرور زمان کم خواهد شد پس در استفاده از این کرم ها باید صبر و حوصله داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *