پروتئین وی از کجا بخریم

پروتئین وی از کجا بخریم

اگر بدنساز هستید یا ورزش حرفه ای انجام می دهید این سوال که پروتئین وی از کجا بخریم حتما در ذهن شما نقش گرفته است و حداقل یکبار آن را از خودتان یا از دیگران پرسیده اید و حتما آن را در اینترنت سرچ زده اید. به دلیل وجود اجناس تقلبی و فروشندگان کلاهبردار که امروزه در بازار مکمل های ورزشی کم هم نیستند ، باید بسیار دقت کرد که پروتئین وی را از کجا باید خرید تا از جوانب مختلف دچار ضرر نشوید.

پروتئین وی چیست :

پروتئین وی که از شیر گاو گرفته میشود و 20 درصد آن را شامل میشود ، یکی از مکمل های مفید برای ورزشکارانی است که با توجه به فعالیت بدنی زیاد ، نیاز به تامین پروتئین برای انرژی از دست رفته می باشند. این پروتئین به دلیل داشتن مقدار بسیار کمی چربی و کربوهیدرات و مقدار بسیار زیادی پروتئین گزینه مفیدی برای ورزشکاران می باشد.

از فواید پروتئین وی برای ورزشکاران ، افزایش عملکرد و توانایی بدنی می باشد که علاوه بر اینکه باعث میشود تا مدت زمان بیشتر و با شدت بیشتری تمرین کند ، همچنین منجر به کاهش وزن و چربی بدن نیز می شود که برای یک ورزشکار داشتن بدن عضلانی از ضرورت ها می باشد.

دلایل اصلی مهم بودن خرید پروتئین وی از سایت معتبر :

1- قیمت پروتئین وی :

امروزه به دلیل وجود اجناس مختلف اصل و تقلبی و هزاران مارک پروتئین وی ، قیمت های مختلفی برای این محصول در بازار موجود می باشد که هر کسی با توجه به دلایلی که دارد جنس خود را با قیمت دلخواه به فروش می رساند. به این نکته توجه داشته باشید که برای یک ورزشکار که باید در بازه های زمانی طولانی از پروتئین وی استفاده کند و آن را خریداری نماید ، خرید از یک سایت معتبر که هم از اصل بودن آن مطمئن باشد و هم با قیمت مناسب و ارزان از آن خرید نماید اهمیت زیادی دارد.

2- اعتماد به فروشنده :

تشخیص پروتئین وی اصلی و تقلبی کار دشواری است و حتی کسانی که چندین بار از این محصول استفاده کرده اند نیز ممکن است دچار خطا شوند. به همین دلیل اعتماد به فروشنده حرف اول را میزند. داروخانه زوفا قیطریه با سابقه زیادی که در عرصه فروش مکمل های ورزشی اصل دارد این اطمینان را به شما می دهد که هرگز جنس تقلبی دریافت نخواهید کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *